Cape Coral

Cape Coral

06.01.2023

Pokud hledáte místo s příjemným celoročním klimatem a naprostým klidem je Cape Coral na Jihozápadní Floridě to pravé místo a ne náhodou kosek od Cape Coral ve Fort Myers trávili zimu takoví velikáni jako Henry Ford nebo Thomas Alva Edison. Cape Coral v Lee County Vás nechá zapomenout na každodenní stres díky pohodovému životnímu stylu, příjemnému klimatu a až 350 slunečným dnům v roce. Málo kdo si při grilování na terase luxusní vily v Cape Coral vzpomene na sychravé Evropské počasí a při pozorování západu slunce nad Mexickým zálivem si uvědomíte že život není jen o práci, stresu a starostech...

Od Fort Myers dělí Cape Coral řeka Caloosahatchee a ve Fort Myers je také mezinárodní letiště s přínými lety do Evropy a za 30 min z letiště jste pohodlně ve své vile v Cape Coral. Další možností jak se do Cape Coral dostat je Mezinárodní letiště v Mhami které je vzdáleno asi 2 hodiny jízdy.

Jen pár minut jízdy autem od Cape Coral leží ostrovy Sanibel a Captiva s kilometry písečných pláží s bělostným pískem. Jsou zde také rekreační příležitosti jako jízda na kole nebo kolečkových bruslích, jízda na koni, rybaření, jachting a také golf.

Reality v Cape Coral - Novinky:

http://www.florema.cz/cz/prodej-florida/3804-surfside-blvd-1024.html

http://www.florema.cz/cz/prodej-florida/833-monticello-ct-1023.html

http://www.florema.cz/cz/prodej-florida/2315-southwest-45th-ter-1022.html

http://www.florema.cz/cz/prodej-florida/11907-king-james-ct-1021.html

Další Vily a domy v Cape Coral Florida:

http://www.florema.cz/cz/prodej-florida/cape-coral-P1.html

[ zpět ]

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW