Boca Raton Florida

Poklidné město Boca Raton 

Boca Raton je poklidné město pro ty nejbohatší známé svými luxusními hotely, obchody a restauracemi. Vily a rezidence těch nejbohatších v Boca Raton lemují celé pobřeží a jsou postaveny většinou v nešpanělském stylu a jsou architektonickým pokladem této oblasti.

Nejznámější stavbou v Boca Raton je bezesporu hotel Boca Raton Resort který postavil Addison Mizner ještě jako Hotel Cloister v roce 1926 a byl v té době nejdražší hotel na světě. Výstřední architekt Mizner ho zařídil elegantním nábytkem a slavnými osobnostmi se to tu jen hemžilo. Jeho kralování nemělo dlouhého trvání a po roce provozu přišel Mizner na mizinu a nový majitel ho již otevřel pod jménem Boca Raton Hotel and Club.

V Boca Raton jsou také nádherné písčité pláže kde můžete strávit příjemné odpoledne nebo si zajít do blízkých kaváren nebo restaurací.

Ubytování

Sbohem nezávislým hotelům...vítáme řetězce. Nejlepším místem je Delray Beach.

Stravování

Nabízí se spousta možností, byť rozesetých po celém městě. Park Mizner nabízí hned několik alternativ: luxusní americká jídla Max’s Grille, barové a grilované pochoutky za rozumné ceny dostanete v Ruby Tuesday či pokrmy francouzského bistra Gigi’s, kde hraje živá hudba.

Boca Raton - prodej a pronájem nemovitostí

Vzhledem k vysokým cenám a naprosté exklusivitě nabízí společnost Florema nemovitosti v Boca Raton v omezeném počtu. Ceny domů a vil v Boca Raton se mohou pohybovat i kolem 30.000.000,-USD. Společnost Florema nabízí samozřejmě také domy a vily na pronájem v Boca Raton ale ceny jsou samozřejmě úměrné exklusivní poloze. Pronájem domu nebo vily v Boca Raton může stát až 50.000,-USD na měsíc dle polohy a velikosti vily. Prodej nemovitostí na Floridě v Boca Raton nezaznamenal ani v době hypoteční krize žádný pokles a ceny domů, vil a rezidencí v Boca Raton zůstaly na stejné úrovni.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW