Palm Beach Florida

Existuje-li nějaké ideální místo pro Floridské miliardáře, pak je to právě Palm Beach. V tomto elegantním, drahém a exkluzivním místě jsou ty nejluxusnější vily a rezidence. Toto město založil v roce 1884 Henry Flagem – majitel Standard Oil pro své bohaté a slavné přátele. V roce 1894 pro ně postavil hotel Royal Poinciana a v roce 1896 hotel The Breakers který je do dnes grandiózním jádrem Palm Beach. V Palm Beach platí nejpřísnější zákony na potírání hluku. Řidiči zde nesmí používat klakson a stroje jako třeba sekačky se mohou používat jen od 9h do 17h. Nejklidnějším a jednoduše nejlevnějším obdobím roku je léto. Od listopadu do května se tempo zrychluje, přičemž zimní měsíce už doprovází vítr okázalých plesů, charitativních večeří a dobročinných společenských slavností.

Bílé pláže v Palm Beach

V Palm Beach jsou také dlouhé pláže s bělostným pískem a nechybí ani noční život. Ten se většinou odehrává v místních barech jako je Bradley‘s na náměstí Bradley Place nebo North County Road který nabízí živou hudbu. Palm Beach je také vyhlášené želvami Karetami Obrovskými které váží až 200kg a každý rok připlouvají naklást vajíčka na Jupiter Beach Resort. V této době je celá pláž přísně chráněna takzvanými Turtle Watch (želví hlídka) a vstup je přísně zakázán. Návštěva je možná pouze s průvodcem a jen v určitých hodinách.

Ubytování

K pobytu v Palm Beach budete potřebovat spoustu peněz: klíčová slova jsou komfort a elegance, ačkoliv i zde se ceny v průběhu roku výrazně mění. Pochopitelně je vždy levnější ubytovat se jinde a do Palm Beach dojíždět jen na denní návštěvy, což se dá snadno uskutečnit z West Palm Beach a nepotřebujete k tomu ani auto.

Stravování

Najít v Palm Beach cenově dostupné ubytování je možná obtížné, ale najíst se tu dá relativně levně. Více možností stravování se však nabízí ve West Palm Beach.

Palm Beach - prodej a pronájem nemovitostí

Nemovitosti v Palm Beach, to je to nejexkluzivnější co můžete na Floridě koupit. Vily a rezidence k prodeji v Palm Beach jsou také v nabídce společnosti Florema ale prodej probíhá odlišným způsobem. Prohlídka vily nebo rezidence na prodej v Palm Beach je možná až po zjištění bonity klienta. Společnost Florema nabízí také vily a rezidence na pronájem v Palm Beach a West Palm Beach. Vzhledem k tomu že Palm Beach je naprosto exkluzivní oblast odpovídají tomu i ceny za pronájem.

Domy na Floridě v oblasti Palm Beach a West Palm Beach nezaznamenaly jako jedny z mála žádný pokles ceny a nenajdete zde prakticky žádné foreclosures – Domy zabavené americkými bankami. Nabídka domů v Palm Beach je přehledně seřazena v sekci: domy florida prodej.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW