Fisher Island Florida

Fisher Island - nejluxusnější místo na Jižní Floridě

Fisher Island patří mezi nejluxusnější místa na Jižní Floridě. Jedná se o soukromý ostrov vzdálený pouze pár set metrů od South Miami Beach. Ostrov spojuje s pevninou pouze trajekt který jezdí mezi Miami a Fisher Island každých 20 min. Vzhledem k tomu že se jedná o soukromý ostrov kde mají své vily a rezidence ty nejbohatší a nejslavnější lide (mimo jiné Andre Agassi, Boris Becker, Ricky Martin, Madonna, Julia Roberts, Olprah Winfrey, Robert Redford...a další) je vstup povolen pouze na rezidentskou kartu. Nikoho jiného ochranka na ostrov resp. na trajekt nepustí. Hosté 2 hotelů které na ostrově najdete se musí před příjezdem nechat prověřit soukromou bezpečnostní službou Security of Fisher Island. Ostrov samotný má také svoji bezpečnostní službu, podle mnohých rezidentů se jedná o jedno z nejbezpečnějších míst v USA.

Fisher Island - nádherné pláže, luxusní servis

Ostrov nabízí samozřejmě veškerý luxus a servis pro své obyvatele, mimo jiné: golfové hřiště, lázeňský komplex, 14 osvětlených tenisových kurtů, přístav pro jachty, fitnesscentra... atd. Fisher Island má také nádherné písečné pláže a luxusní plážový clubhouse.

Prodej a pronájem nemovitostí na Fisher Island

Fisher Island nechybí ani v nabídce společnosti Florema. Společnost Florema má v nabídce nemovitosti na ostrově Fischer Island Florida v cenách od 750.000 USD do 36.000.000 USD. Vzhledem k tomu, že se jedná o naprosto exklusivní nemovitosti, vyžadujeme od našich klientů před prohlídkou nemovitosti prokázáni bonity. Fisher Island má rozlohu 0,9 km2, 467 stálých obyvatel, patří pod Miami-Dade County a ZIP Code ostrova je 33109 a 33139.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW