Fort Lauderdale - Benátky Ameriky

Fort Lauderdale - Benátky Ameriky

01.02.2023

Fort Lauderdale je svěží a pulsující jachtařský ráj a ne náhodou najdete v tomto malebném městě nejvíce prestižních jachtařských klubů na Floridě. Mezi svěží a upravené tropické parky a zahrady plné zeleňe se vlévá množství nenších i větších vodních kanálů. Fort Lauderdale má také jedny z nejlepších pláží na jižní Floridě, jsou uznávané pro své zlaté-písky, a táhnou se několik kilometrů daleko. Co se týká nočního života , tak zde je v první řadě vyhlášený a okouzlující Las Olas Boulevard, který je tepnou Fort Lauderdále a táhne se přes celé město až na pláž a je lemován mnoha luxusními obchody, galeriemi, restauracemi, kavárnami a končí promenádou na pláži. Za zmínku stojí také výhled do yacht klubu.

Pokud máte rádi aktivní životní styl, je Fort Lauderdale na jižní Floridě dobrou volbou. Toto klidné a bezpečné město nabízí mnoho možností pro rekreaci včetně zařízení pro jachting, golf, další vodní sporty, výbornou gastronomii, a high-end nákupy. Fort Lauderdale je známo také díky kvalitním školám a univerzitám. Kromě toho je ve Fort Lauderdale nové mezinárodní letiště s velice dobrým spojením


Společnost Florema nabízí množství nemovitostí ve Fort Lauderdale a okolí a to od bytů až po luxusní vily. Aktualní nabídku si můžete prohléhnout zde:
http://www.florema.cz/cz/prodej-florida/fort-lauderdale-P8.html  

[ zpět ]

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW