Ubytování na Floridě

Ubytování přináší všem cestovatelům po Floridě nevyhnutelné a dosti významné náklady, ačkoliv i v tomto případě lze často najít velice výhodné nabídky za rozumnou cenu. Na hlavních třídách, u důležitějších výjezdů z dálnic a na oblíbených plážích stojí vedle sebe všemožná ubytovací zařízení od prostých motelů až po moderní luxusní hotely.

Na jihu Floridy je hlavní sezona a s ní i nejvyšší ceny o Vánocích a Novém roce, případně od února do velikonočních prázdnin. Vyjímkou je Orlando, kde hlavní sezona trvá až do letních měsíců. Naopak na severu v okolí Jacksonvillu a na severozápadním pobřeží vrcholí sezona v našem létě.

Hotel si včas rezervujte pro příletové a odletové dny, na víkendy, kdy se konají větší akce, a v turistických střediscích o hlavní sezoně.

Pokud máte zájem o ubytování na Floridě a preferujete soukromí svého domu nebo apartmánu nabízí společnost Florema nepřeberné množství vil, domů a apartmánů v cenách již od 35,-USD za den a celý byt. Pronájem apartmánů na Floridě zajišťujeme již několik let a tyto apartmány jsou většinou ve správě společnosti Florema a proto jsou ceny za pronájem velice nízké. Pronájem domů a vil na Floridě zajišťuje společnost Florema hlavně v okolí Miami a Fort Lauderdale. Pronájem nemovitostí a realit na Floridě zajišťuje společnost Florema prostřednictvím kanceláře ve Fort Lauderdale.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW